top of page
  • Writer's picturesic dirbtuves

NEWORK

Projekto pavadinimas:

NEuro įvairovė darbe: Pagalba jauniems žmonėms turintiems ASD sėkmingai patekti ir išlikti darbo rinkoje


Naujas ERASMUS+ projektas nuo 2020 m. rugsėjo 1 d .

Nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. VšĮ socialinių inovacijų centras (SIC) pradės koordinuoti naują dviejų metų trukmės Erasmus+ KA204 projektą „NEWork – NEurodiversity at work: Supporting young adults with ASD enter and succeed at the workplace“ (vert. NEuro įvairovė darbe: Pagalba jauniems žmonėms turintiems ASD sėkmingai patekti ir išlikti darbo rinkoje) ir įgyvendinti kartu su partneriais - „Innovation Hive“ (Graikija), Stichting Drawing to Health (Nyderlandai), STANDO LTD (Kipras), LATVIJAS UNIVERSITATE (Latvija) ir SC PSIHOFORWORLD (Rumunija).

Autizmo spektro sutrikimas (ASD) – tai visą gyvenimą trunkantis sudėtingas raidos sutrikimas, kuriam būdingi socialinės komunikacijos, sąveikos ir vaizduotės sutrikimai, skirtingai paveikiantys kiekvieną asmenį. Autizmo draugijos duomenimis, ASD yra sparčiausiai auganti liga, kurios metinis augimo tempas yra 10–17%.

Galutiniai projekto produktai yra:

1) jungtinė ASD turinčių jaunų asmenų minkštųjų įgūdžių ugdymo ir mokymo programa (IO1);

2) internetiniai minkštųjų įgūdžių ugdymo vadovėliai ADS asmenims (IO2);

3) el. mokymosi platforma (IO3).

Projektas finansuojamas remiant Europos komisijai pagal Erasmus+ programą.


 

Projekto naujienos


Šiandien projekto „NEWork – NEuro įvairovė darbe: Pagalba jauniems žmonėms turintiems ASD sėkmingai patekti ir išlikti darbo rinkoje” (Nr. 2020-1-LT01-KA204-078035) partneriai susitiko aptarti nuotolinių pamokų kūrimo bei būsimų mokymų Kipre, skirtų jauniems žmonėms, turintiems autizmo spektro sutrikimą

Sekite naujienas

Read more about the meetinghttps://www.facebook.com/neworkeu/posts/359958732636998 

„Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę sudalyvauti šiuose mokymuose. Įgijau nepaprastai naudingų teorinių ir praktinių žinių. Malonu bendradarbiauti su profesionalais iš kitų šalių ir siekti geriausių rezultatų profesinėje srityje!“ – sako mūsų centro socialinė darbuotoja Rūta neseniai grįžusi iš mokymų Latvijoje, Rygoje.

Ji kartu su kolegėmis dalyvavo 5 dienų mokymuose, skirtuose specialistams dirbantiems su autizmo spektro sutrikimą turinčiais suaugusiaisiais.

Rūtos kolegė Aistė džiaugiasi, kad galėjo praplėsti savo žinias apie autizmą, sužinoti daugiau apie asmenų, turinčių šį sutrikimą įdarbinimo galimybes bei metodus.

Mokymuose susitiko specialistai iš Latvijos, Kipro, Graikijos, Nyderlandų, Rumunijos bei Lietuvos. Visi jie mokėsi atpažinti pagrindinius minkštuosius įgūdžius, taikomus darbo aplinkoje jauniems žmonėms, turintiems ASS, ir gebėti pritaikyti juos savo darbo praktikoje. Dalyviai susipažino su šiai tikslinei grupei skirta bendra mokymo programa, nuotolinėmis pamokomis bei el. mokymosi platforma.

Visi šie produktai yra projekto “NEurodiversity at work: Supporting young adults with ASD enter and succeed at the workplace” (vert. „NEuro įvairovė darbe: Pagalba jauniems žmonėms turintiems ASD sėkmingai patekti ir išlikti darbo rinkoje) projekto kodas: 2020-1-LT01-KA204-078035, dalis.

Daugiau apie tai https://nework-project.eu/training-event-for-educators.../

 

Spalio 26 – 27 dienomis įvyko projekto „NEuro įvairovė darbe: Pagalba jauniems žmonėms turintiems ASD sėkmingai patekti ir išlikti darbo rinkoje” (Nr. 2020-1-LT01-KA204-078035) partnerių susitikimas.

Šį kartą partneriai iš Lietuvos, Latvijos, Kipro, Nyderlandų, Rumunijos bei Graikijos, susitiko Larisos mieste (Graikija).

Vyko diskusija apie projekto pažangą, daug dėmesio skirta kuriamiems intelektiniams produktams bei tolesniam jų vystymui. Partneriai džiaugėsi pasiektais rezultatais, dalinosi savo įžvalgomis apie būsimus mokymus Latvijoje, kurie vyks jau 2022 metų sausio mėnesį.

O šiuo metu vyksta labai įdomus kūrybinis darbas – kuriamos nuotolinės pamokos asmenims, turintiems autizmo spektro sutrikimą, kurios padės jiems integruotis į darbo rinką.


 

Birželio 1 d. projekto „NEuro įvairovė darbe: Pagalba jauniems žmonėms turintiems ASD sėkmingai patekti ir išlikti darbo rinkoje” (Nr. 2020-1-LT01-KA204-078035) partneriai iš Graikijos, Rumunijos, Latvijos, Kipro ir Nyderlandų susitiko nuotoliniu būdu. Buvo aptartas IO1 kūrimas ir tolimesni planai.


 

2021-02-19

1-asis NEWork naujienlaiškis
 

2021-02-19


Daugiau naujienų : www.nework-project.eu

Instagram:@neurodiversityatwork

Contact us : every country gives its contact

Follow the news : www.nework-project.eu

Instagram:@neurodiversityatwork 

2020-12-04


KOM virtualus susitikimas su Erasmus + KA204 project ,, NEurodiversity at work: Supporting young adults with ASD enter and succeed at the workplace “partneriais


2020 m. gruodžio 4 d. „Erasmus + KA204“ projekto ,, NEurodiversity at work: Supporting young adults with ASD enter and succeed at the workplace partneriai - „VsI Socialinių inovacijų centras“ (SIC), „Innovation Hive“ (Graikija), „Stichting Drawing to Health“ (Nyderlandai) , „STANDO LTD“ (Kipras), LATVIJO UNIVERSITATAS (Latvija) ir „SC PSIHOFORWORLD“ (Rumunija) surengė virtualų pradinį susitikimą.


Partneriai pristatė save ir savo institucijas, diskutavo apie projekto interneto svetainės dizainą, galutinių produktų turinį:

1) bendra jaunų žmonių, turinčių ASD, minkštųjų įgūdžių ugdymo programa (IO1);

2) internetinė minkštųjų įgūdžių lavinimo programa ADS asmenims (IO2);

3) virtuali mokymosi platforma (IO3).


Džiaugėmės susipažinę ir pamatę vienas kitą bei pradėję įdomų projektą.
27 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

CASINO

Comments


bottom of page