top of page
  • Writer's picturesic dirbtuves

Seminaras „Digital Enterpreneurship for Art Organisations“ nuostabioje Madeiros saloje

Kad mūsų centro darbuotojai teiktų tik kokybiškas paslaugas, o teikiama informacija būtų įdomi bei atsinaujinanti, VšĮ Socialinių inovacijų centras rūpinasi jų profesiniu tobulėjimu.


Todėl Všį Socialinių inovacijų centro darbuotojos: psichologė Jolita Glebauskienė ir socialinė darbuotoja – Agnė Višniauskaitė dalyvavo seminare „Digital Enterpreneurship for Art Organisations“ nuostabioje Madeiros saloje.


Seminare taip pat dalyvavo atstovai iš Ispanijos, Makedonijos, Italijos, Lenkijos, Bulgarijos, Turkijos ir Portugalijos. Dalyviai pristatė savo organizacijas bei dalinosi darbine patirtimi.


Pagrindinės veiklos bei diskutuotos temos:

👉Susipažinimas su paieškos sistemos optimizavimu (Italija) 👉Istorijų pasakojimo dirbtuvės (Portugalija) 👉Ebru meno dirbtuvės (Turkija) 👉Dizaino mąstysenos metodas (Bulgarija) 👉Tapyba ant medžiaginių maišelių (Makedonija) 👉Verslo modeliavimo dirbtuvės (Lenkija) 👉Meno darbų kūrimas su psichikos negalią turinčiais žmonėmis bei tų kūrinių pardavimas parduotuvėse bei internetu (Graikija) 👉Swot analizės dirbtuvės ieškant idėjų padėti parduoti meną žmonėms su (ar) psichikos ir proto negalia (Lietuva) 👉Įgūdžių lavinimo verslininkams dirbtuvės (Rumunija)


Seminarą sekė Cefyn Emling – Evans paskaita apie meno vertę šiomis dienomis.

Seminaras vyko nuostabioje erdvėje - Art Center Caravel - https://www.facebook.com/artcentercaravel


Seminarą galite peržiūrėtų paspaudę šią nuorodą https://www.rtp.pt/play/p8541/e577456/casa-das-artes-2021 (nuo min. 9:42)


VšĮ Socialinių inovacijų centro darbuotojos grįžo kupinos naujų idėjų bei pasidalino patirtimi ir įspūdžiais su centro kolektyvu.
8 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page