Data ir laikas derinamas individualiai | ZOOM

INTERVIZIJA: PERSONALO SAVIREFLEKSIJA, DARBINĖS VEIKLOS ĮŽVALGŲ UGDYMAS IR EMOCIJŲ VALDYMAS

INTERVIZIJA: PERSONALO SAVIREFLEKSIJA, DARBINĖS VEIKLOS ĮŽVALGŲ UGDYMAS IR EMOCIJŲ VALDYMAS

Time & Location

Data ir laikas derinamas individualiai
ZOOM

About the Event

INTERVIZIJA: PERSONALO SAVIREFLEKSIJA, DARBINĖS VEIKLOS ĮŽVALGŲ UGDYMAS IR EMOCIJŲ, SUSIJUSIŲ SU 

DARBINĖMIS SITUACIJOMIS, VALDYMAS

Programos trukmė: 8 val. Programos vieta: Šiauliai, tačiau susidarius grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai. Programos kaina: 35 €.

Lektorė: Rita Brijūnaitė

Kviečiame socialinio darbo specialistus, slaugytojus, jų padėjėjus, psichologus, užimtumo terapeutus ir kitus profesionalus, dirbančius vienoje organizacijoje ir teikiančius įvairias psichosocialines paslaugas klientams, į praktinius užsiėmimus.

Intervizija – tai kolegiški psichosocialinės srities profesionalų patirties mainai. Ji moko į kiekvieną viesiems aktualią problemą pažvelgti kitu kampu, kito akimis, ugdo profesionalo asmenybę, jo vertybes ir normas, gilina bendravimo su klientu metodines žinias, moko komandinio bendradarbiavimo ir gerina atliekamo darbo kokybę.

Kyla sunkumų gebėti išsakyti ir išklausyti vadovų, kolegų ir/ar klientų pastabas, patarimus, nuomonę? Kartais jaučiate nepasitenkinimą, beviltiškumą ar nebeįžvelgiate atliekamo darbo prasmės? Sunkiai susidorojate su emocijomis (pykčiu, agresija, susierzinimu, liūdesiu ir pan.) darbinėje aplinkoje? Neišvengiate destruktyvių konfliktų su vadovais, kolegomis ir / ar klientais? Jaučiatės neįvertinti, nesuprasti, nepastebėti, neišgirsti?