top of page
LZF_9907.jpg

From care to opportunities: development of community services. SIC Social workshop

image.png

Pradedamas projektas „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ Nr. 07-018-p-0001

Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos su partneriais nuo 2024 m. balandžio mėn. pradeda vykdyti projektą „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“.
 

Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su proto ir/ar psichikos negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje.

Daugiau informacijos: https://pertvarka.lt/projektai/bendruomeniniu-paslaugu-projektas-2024-2029-m/

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2024–2029 m.Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

LZF_0079.jpg

ŽMONĖS SU NEGALIA KURIA STEBUKLUS! ​

Visus mūsų gaminius kuria, gamina ir siunčia nuostabūs ir labai kūrybingi projekto dalyviai, turintys psichosocialinę negalią. 

Mūsų veikla inovatyvi tuo, kad visa produkcija orientuota į Zero waste filosofiją. Prikelti panaudotus nebenaudojamus daiktus antram gyvenimui tai - mūsų pagrindinė misija.

Šiuo metu kuriame gaminius iš tekstilės ir siūlų. Visi gaminiai siuvami, rišami ir audžiami iš padėvėtų drabužių, patalynės ir kitų medžiagos atraižų. 

Daugiau informacijos: www.sicdirbtuves.com

LZF_0057.jpg
LZF_9907.jpg
LZF_9924.jpg
LZF_9956.jpg
bottom of page