top of page

Data ir laikas derinamas individualiai

|

Data ir laikas derinamas individualiai

SUPERVIZIJA

SUPERVIZIJA
SUPERVIZIJA

Time & Location

Data ir laikas derinamas individualiai

Data ir laikas derinamas individualiai

About the event

VšĮ Socialinių inovacijų centras organizuoja grupinės supervizijos mokymus socialinį darbą dirbantiems asmenims ir ne tik.

Dėl daugelio priežasčių įvairių sričių specialistai anksčiau ar vėliau susiduria su įvairiais iššūkiais, pasipriešinimu, įtampa, konfliktais. Nuo to didžiąja dalimi priklauso ir darbuotojo savijauta, ir darbo rezultatai. Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas, palaikant bendradarbiaujantį santykį su kolegomis, klientais yra vienas svarbesnių darbuotojo gebėjimų. Ugdytis šį gebėjimą padeda grupinės supervizijos mokymai. 

Supervizijoje nėra iš anksto numatytų temų, standartinių programų ar metodų. Supervizija – tai konsultacinė pagalba dirbantiems specialistams, norintiems tobulėti ir dirbti efektyviau. Dažniausiai supervizija reikalinga susidūrus su sudėtingomis situacijomis darbe, kurios pačios savaime neišsisprendžia. Užsiėmimuose mokymų dalyviai, kalbėdami apie problemas ir galimus problemų sprendimų būdus, mokosi struktūruotai spręsti konfliktines situacijas, analizuoti savo profesinį vaidmenį ir funkcijas. Supervizorius padeda į situaciją pažvelgti iš šalies ir įvardyti problemas, o dalyvaujantieji procese išmoksta patys jas išspręsti.

Share this event

bottom of page