top of page
  • Writer's pictureVšĮ Socialinių inovacijų centras

Suaugusiųjų mokslo kavinėProjekto pavadinimas: Suaugusiųjų mokslo kavinė

Projekto numeris: 2020-1-TR01-KA204-093158
Žinių ir įgūdžių, įgytų formaliojo švietimo įstaigose vaikystėje, po tam tikro laikotarpio nebelieka, jos neatitinka gyvenimo ir darbo sąlygų bei amžiaus standartų ir atsižvelgia į Europos gyventojų senėjimą. Projektu siekiama skatinti žmones aktyviau dalyvauti užsiimant mokslu. ir technologijos klausimai, kurie gali turėti įtakos kasdieniam gyvenimui, taip pat siekiama įvesti įkandimo dydžio mokymosi naudojimą kaip formaliojo švietimo priedą, naują neformaliojo švietimo formą, kuri yra visiškai mobili, lanksti ir lengvai pritaikoma labai įvairioms besimokantiems, įskaitant tuos, kurie nori patys. Projekto partnerių organizacijos planuoja mokymo ir mokymosi platformą „ScieneCafe“ suaugusiems.

Projekto tikslai:

  • auginti ir plėtoti suaugusiųjų, baigusių ar nutraukusių mokslą, žinias ir kvalifikaciją

  • skatinti žmones imtis aktyvesnių veiksmų sprendžiant mokslo ir technologijų problemas, kurios gali turėti įtakos kasdieniam gyvenimui

  • skatinti lygias galimybes vyresniems nei 45 metų suaugusiesiems mokytis

  • naudoti "Science cafe" sukurtą produktą kaip formaliojo švietimo papildymą, naują neformaliojo švietimo formą, kuri yra visiškai mobili, lanksti ir lengvai naudojama labai įvairiems besimokantiesiems, įskaitant tuos, kurie nori tobulėti patys

Projekto koordinatoriai:

Odunpazari Ilce Milli Egitim Mudurlugu (Turkey)

Projekto partneriai:

CNIPA PUGLIA (Italy), Surekli Egitim ,Arastirma ve Danisma Dernegi (Turkey), ETAIRIA DRASEON EPIMORFOSIS (Greece), VsI Socialiniu inovaciju centras (Lithuania), KOMUNIKUJEME OPS (CzechRepublic) 

Projekto naujienos


Projekto „Suaugusiųjų mokslo kavinė“ partneriai susitiko aptarti jau padarytus darbus ir 3-ąjį tarptautinį projekto susitikimą Prahoje.

Buvo nuspręsta tarptautinį susitikimą surengti Prahoje 2022 m. gegužės 12-13 d.

Be to, partneriai susitarė iki šio susitikimo parengti 2-ojo etapo mokslo kavinės renginio vaizdo įrašus su subtitrais anglų kalba.

Sekite naujienas!

 

Naujienlaiškis

 

2021-05-26

Su džiaugsmu skelbiame, jog projekto "Suaugusiųjų mokslo kavinė" internetinė svetainė jau veikia!


3 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page