• Anelė Masiulė

2019 12 05 pasirašėme sutartį su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo..

VšĮ Socialinių inovacijų centras gruodžio 5 d. pasirašė sutartį su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dėl projekto „NUO GLOBOS LINK GALIMYBIŲ: BENDRUOMENINIŲ PASLAUGŲ PLĖTRA“ įgyvendinimo. Projektas įgyvendinamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.1-ESFA-V-405 „Institucinės globos pertvarka“ projektų finansavimo sąlygų aprašą NR.3.

2020 m. pradžioje VšĮ Socialinių inovacijų centras atvers SOCIALINIŲ DIRBTUVIŲ PROTO IR (ARBA) PSICHIKOS NEGALIĄ TURINTIEMS ASMENIMS duris. Tikslas – didinti asmenų įsidarbinimo atviroje darbo rinkoje galimybes, ugdyti, lavinti ir palaikyti bendruosius ir specialiuosius darbinius įgūdžius, atliekant prasmingas darbinio užimtumo veiklas, nukreiptas į konkrečios prekės (produkto) gamybą ir (ar) paslaugos atlikimą.

SOCIALINĖS DIRBTUVĖS atliks šias funkcijas: 1. nuolat vertins ir formuos asmenų darbinius įgūdžius; 2. formuos asmenų darbinius gebėjimus, mokys ir organizuos pasirengimą bei motyvuos darbui atviroje darbo rinkoje; 3. gamins rinkoje paklausias prekes (produktus) ir (ar) teiks paslaugas; 4. realizuos prekes (produktus) ir (ar) paslaugas; 5. švies ir informuos darbdavius.

Planuojama projekto trukmė – 36 mėnesiai.Peržiūrų: 4Komentarų: 0
  • Facebook
  • Instagram

Susisiekime

Email: visiems@socin.lt

tel. nr: 861634383

adresas: ežero g.8, šiauliai

įm. kodas 302300191

Norite gauti mūsų naujienlaiškį?