top of page
  • Writer's pictureVšĮ Socialinių inovacijų centras

2014.„Place and Train“ – teikti produktus specialistams, dirbantiems su asmenimis, turinčiais ...

„Place and Train“ – teikti produktus specialistams, dirbantiems su asmenimis, turinčiais psichikos negalią, kad savo paslaugų gavėjus jie galėtų paskatinti dalyvauti suaugusiųjų švietime ir Mokymosi visą gyvenimą programoje.

Place and Train – providing products for professionals working with people with mental health issues to enable them to place their service users in employment and to encourage and support their access to adult education and lifelong learning.)Programa: Mokymosi visą gyvenimą programa, Grundtvig Daugiašalis projektas

Projekto santrauka:

Projektu siekiama sukurti produktus (priemones), skirtus tikslinei grupei, t. y. specialistams, dirbantiems su asmenimis, turinčiais psichikos negalią, kad savo paslaugų gavėjus jie galėtų įgalinti įsidarbinti darbo rinkoje, tuo pačiu sudarytų jiems galimybę užsiimti veikla ir paskatintų juos ugdyti savo asmeninius ir neprofesinius įgūdžius bei pagilinti žinias ir kompetencijas. Projektu, kuris grindžiamas Individualiu įdarbinimo ir paramos modeliu (Individual Placement and Support model), bus siekiama sukurti produktus, kuriais tikslinė grupė galėtų naudotis dirbdama su darbdaviais ir paslaugų gavėjais. Nors daugiausia dėmesio skiriama įdarbinimui, tačiau labai mažai dėmesio skiriama tam, kad paslaugų gavėjai galėtų dalyvauti suaugusiųjų švietimo procese ir kad jie turėtų didesnį užimtumą. Mūsų tyrimai parodė, kad specialistams, dirbantiems su psichikos negalią turinčiais asmenimis, trūksta pagalbos ir žinių šioje srityje.

Projektu numatoma ugdyti tikslinės grupės įgūdžius ir kompetencijas; parengti medžiagą, kurią tikslinė grupė galėtų naudoti dirbdama su darbdaviais ir paslaugų gavėjais; skleisti ir dalintis gerąja patirtimi.


Rezultatai:

– sukurta interneto svetainė;

– programos praktinio darbo vadovas (spausdintu formatu ir kompaktiniame diske), kuriuo galės naudotis tikslinė grupė;

– mokymų moduliai, skirti tikslinei grupei naudotis dirbant su paslaugų gavėjais ir darbdaviais;

– kiekvienos šalies atvejo studijos medžiaga (DVD formatu).

Projektu siekiama plėsti psichikos sveikatos supratimą ES ir pasiūlyti tikslinei grupei mokymus, kuriuose būtų mokoma, kaip dirbti su darbdaviais, siekiant įdarbinti psichikos negalią turinčius asmenis, taip pat paskatinti pastaruosius ugdyti įgūdžius ir kompetencijas. Ilgalaikis šio projekto poveikis – įgalinti asmenis, turinčius psichikos negalią, naudotis aukštos kokybės paslaugomis, įgalinti šiuos asmenis dirbti, ugdyti jų neprofesinius įgūdžius, sudarant jiems galimybes dalyvauti Mokymosi visą gyvenimą programoje.


Projekto partneriai:

– ELDONIAN GROUP LIMITED, Jungtinė Karalystė (projekto koordinatorius);

– MERSEY CARE NHS TRUST, Jungtinė Karalystė;

– IASIS NGO, Graikija;

– VšĮ Socialinių inovacijų centras, Lietuva;

– GEK OP WERK, Nyderlandai;

– FUNFACION INTRAS, Ispanija.

Projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai: https://ec.europa.eu/info/index_lt

8 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

CASINO

Comments


bottom of page