Thu, Sep 24 | NUOTOLINIAI MOKYAI (ZOOM)

STRESO ĮVEIKA, NAUDOJANT DĖMĖSINGO ĮSISĄMONINIMO PRAKTIKAS (2)

Registration is Closed

DATA & LAIKAS

Sep 24, 2020, 9:00 AM
NUOTOLINIAI MOKYAI (ZOOM)

Apie mokymus

 

STRESO ĮVEIKA, NAUDOJANT DĖMĖSINGOĮSISĄMONINIMO PRAKTIKAS

Mokymų vieta: Ežero g. 8-1, Šiauliai Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei Mokymų kaina: 1 asmeniui – 25 € Mokymų trukmė 8 akad. val.: • Teorinis mokymas 4 akad. val.; • Praktinis mokymas 4 akad. val.

Aprašymas. Ilgai trunkanti, intensyvi emocinė įtampa neabejotinai turi neigiamą poveikį viso organizmo funkcionavimui, ypač nervų sistemai. Tokio poveikio pasekmėmis gali būti prasta emocinė ir fizinė savijauta, įvairūs susirgimai, blogėjanti tarpasmeninių santykių ir darbo kokybė bei apskritai gyvenimo kokybė. Socialinio darbo specialistams, kurie nuolat susiduria su neigiamą įtaką turinčiais veiksniais, labai svarbu nuolat kalbėti apie teorinius streso apsektus bei išbandyti visas galimybes taikant pagalbos sau būdus. Dėmesingas įsisąmoninimas yra pripažintas metodas, kuriuo siekiama didinti sąmoningumą bei tinkamai reaguoti į procesus, dėl kurių patiriamos neigiamos emocijos ir galimas neadaptyvus elgesys.

 Teorinių mokymų metu specialistai supažindinami su streso reiškiniu, priežastimis, organizmo reakcija į stresą, streso poveikiu fiziologinėms ir psichologinėms organizmo sistemoms, streso pasekmėmis socialiniame darbe, aptarti perdegimo sindromu. Dalyviai supažindinami su dėmesingo įsisąmoninimo teoriniais bei praktiniais aspektais, aptariamos dėmesingo įsisąmoninimo taikymo galimybės bei šio metodo efektyvumą nagrinėjančių mokslinių tyrimai.

 Praktinių mokymų metu bus atliekamos praktinės užduotys perdegimo lygio įvertinimui, individualaus streso įveikos plano parengimui, modeliuojamos stresinių situacijų socialinio darbuotojo darbe sprendimai.

Tikslinė grupė: Socialinio darbo specialistai.

Išduodamas pažymėjimas (programos kodas SD20190147), kuris galioja socialinių darbuotojų atestacijos metu.

Kita: – Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai. – Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. – Susidarius mokymų grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai. 

     Prašome užpildyti dalyvio anketa

Susisiekime

Email: visiems@socin.lt

tel. nr: 861634383

adresas: ežero g.8, šiauliai

įm. kodas 302300191

Norite gauti mūsų naujienlaiškį?