03-03, an | Ežero g. 8

NAUJI METODAI – NAUJOS GALIMYBĖS: UŽIMTUMO TERAPIJA SOCIALINIAME DARBE

Registration is Closed

DATA & LAIKAS

2020-03-03 08:00 – 2020-03-04 18:00
Ežero g. 8, Ežero g. 8, Šiauliai 77140, Lithuania

Apie mokymus

 

NAUJI METODAI – NAUJOS GALIMYBĖS: UŽIMTUMO  TERAPIJA SOCIALINIAME DARBE

Nauji metodai – naujos galimybės: užimtumo terapija socialiniame darbe (kodas SD 20150014) Mokymų vieta: Ežero g. 8-122, Šiauliai Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei Mokymų kaina: 1 asmeniui – 50 € Mokymų trukmė 16 akad. val.: • Teorinis mokymas 6 akad. val.; • Praktinis mokymas 10 akad. val.

Aprašymas. Užimtumo terapija, kaip metodas, dirbant yra taikoma su įvairiais klientais. Užimtumo terapijos metodų naudingumas pasireiškia tuo, kad klientai atsipalaiduoja, pajunta didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, realizuojasi kaip asmenybės. Ši programa yra skirta socialinių darbuotojų žinioms apie užimtumo terapiją plėsti, bei praktiniams įgūdžiams užimtumo tema lavinti. Socialinio darbo praktikoje labai svarbu plėtoti produktyvius santykius su klientais. Tai vienas iš metodų, skatinantis efektyvesnį kliento problemų sprendimą.

Teorinių užsiėmimų metu išsiaiškinsime užimtumo terapijos sampratą, principus, metodus, keletą iš jų išbandysime praktiškai. Aptariama keletas terapijų rūšių – rašymo, dailės, video, užimtumo.

Praktinių užsiėmimų metu bus pristatyti ir praktiškai išbandomi užimtumo metodai, kurie nereikalauja didelių investicijų ir gali būti taikomi įvairioms žmonių grupėms. Pristatyti metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas, kuris pagal poreikius gali būti gydantis, ugdantis, atpalaiduojantis. Dalyviai turi galimybę išbandyti įvairius metodus patys ir tokiu būdu suprasti terapijos poveikį.

Tikslinė grupė: Socialinio darbo specialistai

Išduodamas pažymėjimas galioja Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atestacijos metu

Kita: – Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai. – Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. – Susidarius mokymų grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.

Prašome užpildyti dalyvio anketa 

Susisiekime

Email: visiems@socin.lt

tel. nr: 861634383

adresas: ežero g.8, šiauliai

įm. kodas 302300191

Norite gauti mūsų naujienlaiškį?