06-18, kt | ZOOM programėlė

MENAS BENDRAUTI BE KONFLIKTŲ (1)

Registration is Closed

DATA & LAIKAS

2020-06-18 08:00 – 18:00
ZOOM programėlė

Apie mokymus

 

                 MENAS BENDRAUTI BE KONFLIKTŲ

Menas bendrauti be konfliktų (kodas SD 20150012)

Mokymų vieta: Ežero g. 8-122, Šiauliai Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei Mokymų kaina: 1 asmeniui – 25 €

Mokymų trukmė 8 akad. val.: • Teorinis mokymas 4 akad. val.; • Praktinis mokymas 4 akad. val.

Aprašymas. Socialinio darbo praktikoje labai svarbu plėtoti produktyvaus bendravimo įgūdžius. Tai vienas iš galimų raktų, siekiant geresnio sutarimo tarp darbuotojo ir kliento, kartu skatinantis produktyvesnį darbą, bei efektyvesnį kliento problemų sprendimą.  Socialiniams darbuotojams svarbu sugebėti užmegzti kontaktą, suprasti, įsigilinti į kito vidinį pasaulį, atpažinti ir patenkinti klientų poreikius, mokėti išklausyti pašnekovą. Bendravimo veiksmingumas priklauso nuo informacijos siuntėjo patikimumo ir nuoširdumo. Bendraujant socialiniams darbuotojams svarbus gebėjimas įtakoti klientus, suprasti juos, atidžiai išklausyti ir suteikti grįžtamąjį ryšį.

Teorinių užsiėmimų metu dalyviai aptars bendravimo funkcijas, produktyvaus ir neproduktyvaus bendravimo kriterijus, efektyvaus bendravimo kliūtis; bus supažindinti su pagrindiniais bendravimo įgūdžiais, palengvinančiais bendravimą bei bendravimo įgūdžių gerinimo metodais. Praktinių užsiėmimų metu bus pristatomi  bendravimo lygmenys, principai, kaip žmonės geriau atsimena informaciją, dalyvaus vaidmenų žaidime, socialiniai darbuotojai bus įtraukti į darbą grupelėse, kas leis įtvirtinti teorines žinias.

Tikslinė grupė: Socialinio darbo specialistai

Išduodamas pažymėjimas galioja Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atestacijos metu

Kita: – Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai. – Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija. – Susidarius mokymų grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.

 Prašome užpildyti dalyvio anketa

Susisiekime

Email: visiems@socin.lt

tel. nr: 861634383

adresas: ežero g.8, šiauliai

įm. kodas 302300191

Norite gauti mūsų naujienlaiškį?