Vaikų ir paauglių psichologija slaugoje

Mokymų vieta: Ežero g. 8-122, Šiauliai
Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei
Mokymų kaina: Dienos kaina 25 €
Mokymų trukmė 16 akad. val.:
• Teorinis mokymas 8 akad. val.;
• Praktinis mokymas 8 akad. val.

Aprašymas. Medicinos personalas, slaugantis sergančius vaikus, turi mokėti bendrauti ne tik su vaikais, bet ir su jų tėvais. Bendravimas – tai viena iš sėkmingų medicinos personalo ir pacientų bendradarbiavimo sąlygų. Siekiant, kad vaikai ir jų tėvai būtų labiau patenkinti jiems teikiamų paslaugų kokybe, kad pacientai greičiau sveiktų, svarbu slaugytojus mokyti palaikyti savo pacientus emociškai, taip gerinant pacientų ir slaugytojų tarpusavio bendravimą. Programa skirta slaugytojams tobulėti ir įgyti specifinių žinių, bei įgūdžių savo darbe, kad užtikrintų gerą savo darbo kokybę. Slaugytojai praplės savo žinias ir požiūrį bendravimo su vaikais ir paaugliais klausimu, bei gebėtų tas žinias taikyti savo darbe

Teorinių užsiėmimų metu dalyviai išklausys teorinę informaciją apie kiekvienam paciento amžiaus tarpsniui būdingus informacijos suvokimo skirtumus, susipažins su paciento ir jo šeimos palaikymo principais, gilinsis į paciento emocinių būsenų supratimą, nepatogių klausimų ligos ir mirties tema uždavimą. Praktinių užsiėmimų metu bus atliekami pratimai emocijoms atskleisti, bus pateiktos tam tikros situacijos, aptariami nepatogūs pacientų užduodami klausimai, slaugytojų susidūrimas su netektimi, pagalbos principai artimiesiems.

Tikslinė grupė: Bendrosios praktikos slaugytojai

Išduodamas pažymėjimas (VASPVT kodas SIC-2014-07), kuris galioja slaugytojų atestacijos metu.

Kita:
– Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai.
– Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
– Susidarius mokymų grupei (nuo 15 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.

Prašome užpildyti dalyvio anketa