Ugdomojo konsultavimo technikų taikymas sprendimo skatinimo procese

Ugdomojo konsultavimo technikų taikymas sprendimo skatinimo procese (kodas SD 20150007)

Mokymų vieta: Ežero g. 8-122, Šiauliai
Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei.
Mokymų kaina: 1 asmeniui – 30 €
Mokymų trukmė 10 akad. val.:
• Teorinis mokymas 4 akad. val.;
• Praktinis mokymas 6 akad. val.

Aprašymas. Ugdomasis konsultavimas – žmogaus asmeninių gebėjimų tobulinimo metodas. Šio metodo dėka, žmogus yra skatinamas rasti atsakymus į jam rūpimus klausimus. Efektyvus ugdomasis konsultavimas ne tik pagerina darbo rezultatus, tačiau kartu skatina ir efektyvumą, kūrybingumą bei novatoriškumą. Pradėjus taikyti ugdomąjį konsultavimą darbe su klientais, pastebėta, kad klientai pradėjo lengviau įvardinti, suvokti savo problemas, bei įvertinti jų sunkumą. Šia programa siekiama skatinti kokybiškesnį paslaugų teikimą ir socialinių darbuotojų tobulėjimą savo profesijoje.

Teorinių užsiėmimų metu dalyviai aptars tarpusavio santykius ugdomojo konsultavimo procese, efektyvaus ugdomojo konsultavimo principus, Kuomet ugdomojo konsultavimo procese taikyti sprendimų skatinimo technikas, bus pateikti ugdomojo konsultavimo modeliai, įžvalgos apie ugdomojo konsultavimo procesą.  Praktinių užsiėmimų metu bus išbandytos, bei įsisavintos ugdomojo konsultavimo metodikos, skirtos sprendimų skatinimui, dalyviai poroje aptars įvairias sudėtingas situacijas.

Tikslinė grupė: Socialinio darbo specialistai

Išduodamas pažymėjimas galioja Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atestacijos metu

Kita: 
– Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai.
– Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
– Susidarius mokymų grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.

Prašome užpildyti dalyvio anketa