Socialinių darbuotojų ir klientų santykių gerinimas

Mokymų vieta: Ežero g. 8-1, Šiauliai
Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei
Mokymų kaina: 1 asmeniui – 50 €
Mokymų trukmė 16 akad. val.:
• Teorinis mokymas 6 akad. val.;

• Praktinis mokymas 10 akad. val.

Aprašymas. Socialinio darbuotojo darbas reikalauja ne tik bendradarbiauti su įvairiomis institucijomis, kitais darbuotojais, tačiau ir kreipti ypatingą dėmesį į kliento emocijas. Lankantis rizikos šeimose, sprendžiant kylančius ginčus socialiniai darbuotojai patiria psichologinę įtampą, stresą, agresijos išpuolius net smurtą, todėl labai jiems svarbu išmokti palaikyti savo klientus emociškai ir gerinti tarpusavio bendravimą. Ši programa leis pagilinti socialinio darbo specialistų žinias bei patobulinti kompetencijas teikiant paslaugas įvairaus amžiaus klientams.
Teorinių ir praktinių mokymų metu specialistai supažindinami su žmogaus amžiaus tarpsniais ir jo poreikiais, emocinio intelekto nauda socialinio darbuotojo darbe, nagrinėjamos emocinio palaikymo ir pasitenkinimo gyvenimu sąsajos. Vyks diskusijos, bus atliekami emocinio intelekto, empatijos lavinimo pratimai

Tikslinė grupė:
 Socialinio darbo specialistai.

Išduodamas pažymėjimas (SGĮAT kodas 596870925), kuris galioja socialinių darbuotojų atestacijos metu.

Kita:
– Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai.
– Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
– Susidarius mokymų grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.
Prašome užpildyti dalyvio anketa