Bendravimo etiketas su žmonėmis, turinčiais negalią

Bendravimo etiketas su žmonėmis, turinčiais negalią (kodas SD 20150010)
Mokymų vieta: 
Ežero g. 8-122, Šiauliai
Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei
Mokymų kaina: 1 asmeniui – 25 €
Mokymų trukmė 8 akad. val.:
• Teorinis mokymas 4 akad. val.;
• Praktinis mokymas 4 akad. val.

Aprašymas. Mūsų visuomenėje galime rasti tiek teigiamo, tiek neigiamo požiūrio į neįgaliuosius. Neįgalieji susiduria su iškreiptais socialiniais santykiais, jaučia, kad jų yra vengiama arba bendraujama globėjiškai. Visuomenės nuostatos negalios atžvilgiu riboja ir neįgaliųjų įsidarbinimo galimybes. Šia programa siekiama didinti socialinių darbuotojų kompetencijas, pagerinant požiūrį į neįgalius asmenis bei bendravimo kokybę teikiant socialines paslaugas.

Teorinių užsiėmimų metu dalyviai apžvelgs negalios rūšis: fizinę negalią, judėjimo negalią, somatinių sutrikimų sukeltą negalią, sensorinę negalią, protinę negalią, psichinę negalią, raidos negalią, kompleksinę negalią. Bus pristatyti ir aptarti pačių neįgaliųjų siūlomi požiūrio į juos aspektai. Aptarti bendravimo su neįgaliaisiais ypatumai: asmeninės erdvės valdymas, akių kontaktas, veido išraiška, gestai, kūno kalba, fizinis kontaktas. Praktinių užsiėmimų metu bus atliekamos užduotys, neverbalinio bendravimo testas, praktiniai žingsniai, kaip atlikti etišką tyrimą su neįgaliaisiais.

Tikslinė grupė: Socialinio darbo specialistai

Išduodamas pažymėjimas galioja Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atestacijos metu

Kita: 
– Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai.
– Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
– Susidarius mokymų grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.

Prašome užpildyti dalyvio anketa