Bendradarbiavimas socialinio darbo komandoje

Mokymų vieta: Ežero g. 8-122, Šiauliai
Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei
Mokymų kaina: 1 asmeniui –  50 €
Mokymų trukmė 16 akad. val.:
• Teorinis mokymas 6 akad. val.;
• Praktinis mokymas 10 akad. val.

Aprašymas. Komandinio darbo rezultatai lenkia individualaus darbo rezultatus. Komandinio darbo metodas taikomas sprendžiant įvairias socialine problemas. Efektyvus komandinis darbas teigiamai veikia darbuotoją: jis jaučia mažiau diskomforto, patiria mažiau streso, o tai ypač aktualu, žinant, kad socialinio darbuotojo profesinė realybė yra kupina konfliktų.

Teorinių ir praktinių mokymų metu specialistai bus supažindinti su komandos formavimo stadijomis, narių vaidmenimis, organizacijos kultūros samprata, konfliktų dinamika ir sprendimo stiliais. Atliekant praktines užduotis praplečiamos specialistų žinios komandinio bendradarbiavimo klausimu, skatinama įgyti komandinio bendradarbiavimo įgūdžių bei juos taikant savo darbo praktikoje efektyviau dirbti.

Tikslinė grupė: Socialinio darbo specialistai.

Išduodamas pažymėjimas (SGĮAT kodas 596870923), kuris galioja socialinių darbuotojų atestacijos metu.

Kita: 
– Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai.
– Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
– Susidarius mokymų grupei (nuo 20 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.

Prašome užpildyti dalyvio anketa