Nauji metodai – naujos galimybės: užimtumo terapija socialiniame darbe (kodas SD 20150014)
Mokymų vieta: Ežero g. 8-122, Šiauliai
Mokymų laikas: Pranešime susidarius grupei
Mokymų kaina: 1 asmeniui – 50 €
Mokymų trukmė 16 akad. val.:
• Teorinis mokymas 6 akad. val.;
• Praktinis mokymas 10 akad. val.

Aprašymas. Užimtumo terapija, kaip metodas, dirbant yra taikoma su įvairiais klientais: sergančiais psichikos liga, turinčiais fizinę negalią, tais, kuriems išryškėję senatvinės demencijos požymiai, socialinės rizikos asmenimis. Užimtumo terapijos metodų naudingumas pasireiškia tuo, kad klientai atsipalaiduoja, pajunta didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, realizuojasi kaip asmenybės. Ši programa yra skirta socialinių darbuotojų žinioms apie užimtumo terapiją plėsti, bei praktiniams įgūdžiams užimtumo tema lavinti. Socialinio darbo praktikoje labai svarbu plėtoti produktyvius santykius su klientais. Tai vienas iš metodų, skatinantis efektyvesnį kliento problemų sprendimą.

Teorinių užsiėmimų metu išsiaiškinsime užimtumo terapijos sampratą, principus, metodus,  tikslines grupes, taikymo tvarką , užimtumo terapijos taikymas socialiniame darbe. Praktinių užsiėmimų metu bus kuriami aksesuarai iš medvilnės, aiškinamas lino virvės, kaip meninės išraiškos priemonės, pritaikymas, supažindinama su sūrios tešlos gaminimo procesu ir birių produktų pritaikymu užimtumo terapijoje.

Tikslinė grupė: Socialinio darbo specialistai

Išduodamas pažymėjimas galioja Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atestacijos metu

Kita: 
- Su dalyviais bus susisiekta asmeniškai.
- Už apgyvendinimo, maitinimo bei kelionės išlaidas iki ir iš mokymų atsakingi patys dalyviai ar juos siunčianti organizacija.
- Susidarius mokymų grupei (nuo 15 dalyvių) Jūsų mieste, lektoriai gali atvykti į Jūsų organizaciją. Lektorės kelionės ir apgyvendinimo išlaidos NEĮSKAIČIUOTOS į mokymų kainą. Jas dengia dalyviai.

Prašome užpildyti dalyvio anketa