Vakar, užvakar…

Vasario 21 dieną VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurti Bendruomeniniai šeimos namai centro rajone organizavo menišką šeimos dieną Šiaulių dailės galerijoje, Menopolyje. MENOPOLIS – tai Šiaulių dailės galerijos vykdomas meno edukacijos vaikams ir jaunimui projektas. Šiaulių dailės galerija siekia, kad kiekvienas lankytojas atrastų savąją priežastį lankytis galerijoje, kad tai būtų aktyvi ir įdomi kūrybiškumo erdvė. Edukaciniai užsiėmimai skirti tiek mažiems, tiek dideliems. Šeimos dienos dalyviai apžiūrėjo net tris vykstančias parodas, sužinojo kaip visiškai paprastai galima sukurti nuotrauką „po vandeniu“, įvairiais žaidybiniais metodais ieškojo vaizdo, pasakojimo jungčių, tapo vaizdų detektyvais:ieškojo svarbiausių paveikslų kodų, konstravo paveikslų dėliones. Kūrė nuostabius prisegamus ženkliukus, mokėsi sukurti įvairiausias iliuzijas meno kūriniuose ir patys tapo meno kūriniais.

Nuoširdžiai dėkojame ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJA / SIAULIAI ART GALLERY už šiltą priėmimą ir nuostabius užsiėmimus. Taip pat džiaugiamės, kad dalyviai nestokojo geros nuotaikos ir šypsenų, susidomėję dalyvavo veiklose!


Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos. (Italų rašytojas Bruno Ferrero)

VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurti Bendruomeniniai šeimos namai spalio 31 dieną kvietė į „Spalvingą šeimos dieną“ Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, „Saulės filiale“.
Labai džiaugiamės, kad galėjome šią popietę praleisti su gausiu būriu nuostabių šeimų, kurie dalijosi savo šypsenomis, gera nuotaika ir pozityvumu.
Šeimos susipažino su Bendruomeninių šeimos namų veikla, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės filialo“ siūlomomis nemokamomis paslaugomis. Dalyviai kūrė nuostabius piešinius ant šviečiančių molbertų. Išbandė magiškus smėlio ir šviesos spalvų staliukus, interaktyvų stalą. Ši meninė terapija buvo naudinga ne tik mažiesiems, bet ir tėveliams – atsipalaidavo, sumažino stresą bei leido atsiskleisti kūrybiškumui.
Šeimos buvo pakviestos pasigaminti sau „Streso kamuoliuką“. Gamybos procesas buvo smagus visiems dalyviams – spalvoti balionai, kruopos, miltai, aplink skraidantys muilo burbulai, bei nuotaiką kelianti muzika. Rezultatai stebino ne tik mus, bet ir pačius kamuoliukų gamintojus.
Pavargus mažiesiems dalyviams, tėveliai su vyresniais vaikučiais išbandė ir biliardo, futbolo bei oro ritulio žaidimus.

Skatindami kuo daugiau laiko praleisti su šeima, paruošėme užduotėles, kurias šeimos turėjo parsinešti namo ir kartu įveikti.

Dar kartą dėkojame visiems už dalyvavimą ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka už nuoširdų priėmimą!


VšĮ Socialinių inovacijų centre įkurti Bendruomeniniai šeimos namai organizavo šeimos popietę, kurios metu šeimos ir jaunuoliai lankėsi „Saulės“ bibliotekoje įsikūrusiame Komiksų centre.
Rudenį pasitikome puikiai!
Naujus mokslo metus pradėjome susipažindami su komiksais.
Visi turėjome galimybę išgirsti komiksų istoriją, susipažinti su komiksų gamybos technikomis bei prisiliesti prie kūrybinio proceso – piešėme savo herojus, kūrėme savo komiksų versijas, išbandėme kompiuterines technologijas ir praleidome popietę semdamiesi inovatyvių ir smagių idėjų.

DĖKOJAME KOMIKSŲ CENTRUI UŽ BENDRADARBIAVIMĄ!

Šeimoms skirti užsiėmimai organizuojami nuolat.
Užsiėmimai nemokami.

Būtina registracija:
https://goo.gl/forms/y001ZsaW9GzZBWJr1

El. paštu: b.kuraite@socin.lt arba telefonu +370 62088944
Ežero 8-122


VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurti „Bendruomeniniai šeimos namai“ organizavo užsiėmimus tema „Savęs pateikimas ir atstovavimas tarpasmeniniuose santykiuose“. Užsiėmimų metu buvo aptariami įvairūs tarpasmeninio bendravimo, savęs pateikimo santykyje, emocijų raiškos aspektai. Kalbėta apie savęs pažinimą santykyje su mus supančiais žmonėmis. Užsiėmimų metu aptartas temas buvo stengiamasi įsisavinti atliekant įvairias, įdomias užduotis.
Informuojame, kad renkama nauja grupė.
Visus norinčius prisijungti kviečiame registruotis:
https://goo.gl/forms/y001ZsaW9GzZBWJr1
Užsiėmimai nemokami
Informacija suteikiama:
el. paštu: b.kuraite@socin.lt arba telefonu +370 62088944
Ežero 8-122, Šiauliai


Socialinių inovacijų centro įkurti „Bendruomeniniai šeimos namai“ nuo gegužės 29 d. organizuoja grupinius užsiėmimus „Savęs pateikimo ir atstovavimo tarpasmeniniuose santykiuose“ tema.

Pirmojo susitikimo metu grupės dalyviai buvo skatinami pažinti vienas kitą, taip pat atliekant įvairias užduotis – geriau pažinti save. Pirmasis grupinis užsiėmimas buvo skirtas sužinoti motyvacijos sampratą, pagrindines jos rūšis, inicijuota grupės dalyvių diskusija aktualiais, gyvenimiškais su motyvacija susijusiais klausimais.

 

Informuojame, kad renkama nauja grupė.

Visus norinčius prisijungti kviečiame registruotis:

https://goo.gl/forms/y001ZsaW9GzZBWJr1
Užsiėmimai nemokami

Informacija suteikiama:

el. paštu: b.kuraite@socin.lt arba telefonu +370 62088944

Ežero 8-122, Šiauliai


Reportažas apie VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurtus Bendruomeninius šeimos namus Šiaulių televizijoje!

 

EDUKACINĖ POPIETĖ

VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurti „Bendruomeniniai šeimos namai“ Kovo 13 d. organizavo edukacinę popietę, kurios metu naudodami inovatyvius metodus kūrėme velykines dekoracijas.
Užsiėmimo metu sulaukėme svečių iš Šiaulių miesto savivaldybės dienos užimtumo centro „Goda“, kurie surengė pasirodymą skirtą Lietuvos 100 – mečio paminėjimui.
Dėkojame svečiams ir dalyviams už gerą nuotaiką, puikias dekoracijas!
Maloniai lauksime kito susitikimo!

Norintys dalyvauti kituose organizuojamuose užsiėmimuose prašome registruotis:
https://goo.gl/forms/y001ZsaW9GzZBWJr1
el. paštu: b.kuraite@socin.lt arba telefonu +370 62088944
Užsiėmimai nemokami.

VšĮ Socialinių inovacijų centro įkurti „Bendruomeniniai šeimos namai“ Nuo kovo 1 d. organizuoja pozityvios tėvystės grupinius užsiėmimus.  Susitinkame kartą per savaitę. Dėkojame dalyviams už gerą nuotaiką ir puikius atsiliepimus  Maloniai lauksime kito susitikimo!

Norintys dalyvauti kituose pozityvios tėvystės mokymuose prašome registruotis: https://goo.gl/forms/y001ZsaW9GzZBWJr1

paštu: b.kuraite@socin.lt arba telefonu +370 62088944

Užsiėmimai nemokami.

Pirmasis gegužės sekmadienis Lietuvoje – išskirtinė diena. Daugelis nešini puokštėmis skubės sveikinti savo mamų. Socialinių inovacijų centro įkurti „Bendruomeniniai šeimos namai“ gegužės 2 d. organizavo popietę skirtą pasiruošti mamos dienai.  Mamos diena – ypatinga pavasario šventė, todėl vaikučiai su mamomis besiruošdamos šiai dienai skyrė ne tik savo brangų laiką, bet įdėjo daug širdies gamindamos rankų darbo gėles ir atvirutes.
Šis renginys buvo skirtas ne tik pasiruošti šventei, bet ir suburti šeimas linksmai popietei, kurios metu visi galėjo atsipalaiduoti, pabendrauti, o svarbiausia smagiai praleisti laiką.

Šeimai skirti užsiėmimai organizuojami nuolat. Visus norinčius prisijungti kviečiame registruotis:
https://goo.gl/forms/y001ZsaW9GzZBWJr1
Užsiėmimai nemokami

Informacija suteikiama: el. paštu: b.kuraite@socin.lt arba telefonu +370 62088944
Ežero 8-1, Šiauliai